Sukces każdej firmy to ludzie.

Obecny świat biznesu jest bardzo dynamiczny, aby utrzymać się w gronie liderów lub do nich dołączyć należy nieustannie się rozwijać.
Dzięki wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu pomogę Państwu w budowie przewagi nad konkurencją. Szkolenia opracowane są na podstawie nowoczesnych metod. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej formy oraz wsparciu się na wiedzy i doświadczeniu uczestników wzrasta ich zaangażowanie co w konsekwencji przekłada się na sukces całego zespołu i firmy.

Dzięki szkoleniom :
wzrasta satysfakcja z pracy
wzrasta motywacja do pracy
wzrasta identyfikacja z firmą
wzrasta wydajność pracy
poprawia się jakość obsługi klientów
wzrasta pozycja rynkowa
wzrasta postrzeganie marki przez klientów
zmniejsza się fluktuacja personelu
zmniejszają się straty

W swoim działaniu kieruję się wartościami
1. Poufność i zaufanie
Umożliwia nawiązanie głębszych relacji pomiędzy uczestnikami oraz trenerem bez obawy  ujawnienia przekazanych informacji podczas szkolenia. Zaufanie jest kluczowym czynnikiem współpracy nie tylko w świecie biznesu.
2. Integralność
Świadoma możliwości wystąpienia różnic w wyznawanych wartościach, szczególną uwagę zwracam na  szeroko pojętą tolerancję, równe traktowanie osób oraz pozytywne nastawienie.
3. Kompetencje
Nie jestem doskonała ale wiem, że nieustannie się rozwijając  mam wpływ na swoją przyszłość. Specjalizuję się w takich dziedzinach w których wiem, że zapewnię Klientom bardzo wysoką jakość moich usług.
4. Zaangażowanie i współpraca
Wierzę, że dzięki zaangażowaniu, współpracy, konsekwencji i wdrożeniom nabyta wiedza i umiejętności przyniosą obopólne korzyści.

Szkolenia prowadzę w sposób umożliwiający jak najlepsze osiągnięcie założonych celów. Uczestnicy aktywnie pracują i uczą się poprzez doświadczenie.
Programy szkoleniowe przygotowuję po analizie oraz identyfikacji potrzeb rozwojowych.

Pracuję z każdym kto poszukuje swoich ścieżek rozwoju, chce się rozwijać i osiągać sukcesy.

Zapraszam do kontaktu

Magdalena Kozicka

Coach, Trener biznesu