08 Maj

NA DOBRY POCZĄTEK, SKĄD SIĘ BIORĄ DOBRE DNI?

Czy zdarza Ci się, że wstajesz rano i jesteś uśmiechnięta?  Pełna pozytywnej energii?
Pewna siebie i nic nie jest w stanie tego zmienić ?

Czy chcesz aby takie samopoczucie towarzyszyło Ci jak najczęściej?
Wiesz jak to uczynić ?

Podzielę się z Tobą kilkoma sposobami, które praktykuję. Zawsze kiedy robię to  o czym piszę poniżej wiem, że robię to dla siebie z miłości i szacunku. A to przyciąga same dobre wibracje.
Przed zaśnięciem -jeżeli lubisz- włącz muzykę, która Cię relaksuje, zajmij wygodną pozycję. Skup się na sobie, pomyśl jak minął dzień, co w nim było pozytywne, co chciałabyś zmienić, jakie pytania i odpowiedzi Ci przyniósł, jakie lekcje otrzymałaś, jakich ludzi spotkałaś.
Podziękuj sobie za wszystkie dokonania. Podziękuj również ludziom, których spotkałaś oraz swoim niewidzialnym opiekunom.
Bądź w tym pozytywnie energetycznym nastawieniu przez tak długi czas jaki potrzebujesz. Na zakończenie pomyśl o dniu jutrzejszym, jaki będzie? Zaprogramuj w sobie godzinę pobudki. Zaśnij z myślą, że kiedy się obudzisz będziesz wypoczęta, radosna i gotowa rozpocząć nowy dobry dzień.
Po przebudzeniu uśmiechnij się do siebie powiedz sobie dzień dobry, przypomnij sobie co Ci się śniło być może jakieś rozwiązanie nad którym myślisz od jakiegoś czasu.
Wstań powoli, jeżeli uprawiasz jakąkolwiek aktywność o poranku to jest to dobry czas, zrób to. Ja codziennie rano spaceruję ze swoim psem. Słucham natury, cieszę się nowym dniem, czerpię energię i daję radość swojemu przyjacielowi, który odwdzięcza się wielką miłością. Możesz również spróbować kilka ćwiczeń tybetańskich. Opis znajdziesz w kategorii motywacje „Ćwiczenia tybetańskie”. I tak naładowana pozytywną energią z miłością do siebie i innych rozpoczynam pracę. I wiem, że wszystko co zrobię jest zależne ode mnie i od moich decyzji.
Pokochaj siebie każdego dnia.

Magdalena

podobne wpisy

LEAVE A COMMENT